Listopad 2012

Horor Sinister

12. listopadu 2012 v 17:04 | MartinaSammet
Zdravim!
Nejdřív bych Vás chtěla upozornit, že recenzi píšu poprvé, takže vlastně ani nevím jestli jí píšu dobře a jestli to recenze vůbec je :-D Spíš je to takový "komentář" k tomuto filmu! :-D
---------
Horory ráda nemám, ale na tehle jsem šla, protože se jmenuje Sinister (šla jsem na to protože mezi mé oblíbené kytaristy patří Synyster Gates) Já vím, je to barbarské, že jdu na nějaký film jen kvůli názvu. A jak už jsem se zmínila, tak horory nemám ráda, viděla jsem celkem asi tři, takže Sinistra nemam s čím porovnat. Nejdřív, než jsem na Sinistra šla, tak jsem si samozřejmě pustila trailer na youtubku. Myslela jsem si, že v tom traileru jsou ty nejhorší scény, asi jako v každém traileru, ale ono ne! :-D Když jsem tam šla tak jsem byla příjemně naladěná, ale u kasy jsem byla víc jak nervózní, protože ten film je od 15, ale to nám ještě nebylo (Bylo nás tam 6, nakonec jsme na něj šli jen 3, páč ostatní byli měký a šli radši na Skyfall). Začátek začíná 4-mi oběšenci na stromě...
Potom Vám asi tak čtvrt hodiny, možná více od začátku filmu, příde ten film, jako normální a ne jako horor. Ale potom to začne klukem co vyleze z krabice a začne ječet. Okamžitě celý sál nadskočil a lekl se. (Začala jsem se smát, protože mi to přišlo hrozně vtipný, jak najednou všichni nadskočili. :-D Jinak v celém sále nás bylo asi 15 lidí.) Asi po půl minutě byla další lekačka.. (To už jsem ale smíchy vybuchla nahlas, protože jsem se z té první lekačky nevzpamatovala :-D)
Ale kdybych Vám tady měla vypisovat každou lekačku, tak se asi zblázním, protože film je na lekačkách založený. Od půlky filmu, jsem chtěla ať je den, protože jakmile přišla noc, tak jste se tam lekli minimálně 3krát. Problém byl v tom, že den trval asi 5 minut oproti noci, která trvala minut cca 15. :-D No ale tak co bych od hororu čekala. Teď to nějak stručně popíšu. Vím, že to nemá hlavu ani patu a že se k něčemu neustále vracím, přeskakuju a tak, ale to je jedno! :-D
Film je o rodině spisovatele, který touží po slávě (Myslím, že píše detektivky, nebo tak něco :-D) a nastěhuje se do domu, kde se našla oběšená rodina na stromě, ale jeden člen, konkrétně dítě zmyzelo a pohřešuje se. Spisovatel najde na půdě domu starou krabici s rodinými videi. Vždycky tam je normální kus, jak se rodina baví a potom vražda, ale pásky nejsou nikdy dokončené. Jo a vždycky je tam takový symbol.
Potom si ale všimne jakéhosi pana bubáka(pochopila jsem z toho, že to má být asi ten Sinister).
V domě se začnou dít věci, které už rodina nemůžu zkousnout a tak se přestěhují zpátky domů.Ještě před tím než se přestěhujou zpátky se skontaktoval s nějakým chlapem.(už nevím, co byl zač)Ten mu řekne, že ten symbol je uctívání Boha, který vysává dětské duše.(to je ten pan bubák/Sinister) Když se teda přestěhujou zpět tak spisovatel najde na půdě svého domu stejnou krabici, kterou našel tam v tom domě. V krabici ale přibydou dokončení příběhu a vždycky tam bylo to pohřešované dítě co zabíjelo. Celý den volá spisovateli strážník (který se s ním, ještě v městě, kde se stala ta vražda skamarádil a pomáhá mu zjišťovat informace. Jo ještě jsem zapoměla říct, že tich vražd bylo více, ale ne ve stejném městě) Nakonec se spisovatel až někdy večer rozhodne, že to strážníkovi vezme. Strážník mu řekne, že to všechno vyřešil a přišel na to, že když se přestěhujete do domu, kde se stala ta vražda s bubákem a symbolem, a přestěhuje se zpátky, tak že mu hraje do rány, že akorát dřív zemře a ono, že jo. Tu noc jejich nejmaldší dcera všechny omámí, sváže a rozseká sekerou.(Na filmu se mi líbilo, že se kamera v hnusný moment odvrátila a nebylo tam nic vidět a když už tak jen v nějakém odrazu). Po vražde dcera pomaluje krví zdi v domě a na půdě toho domu se opět objeví ta krabice s těma domácíma videama a objeví se tam (myslím, že se to jmenovalo nějak Wall Painting 2012) video z poslední vraždy.
Jinak to není film, že by jste se vyloženě báli, ale opravdu se tam HODNĚ lekáte! :-D Jo jinak ještě kámoška říkala, že je to víc lekavý a lepší než Paranormal 1. S tím ale nemám skušenosti, protože jsem paranormal neviděla. :-D Na to, že horory ráda nemam, tak tenhle se mi fakt hodně líbil, šla bych na něj klidně znova :-)

Fotky ze Zoo Hluboká nad Vltavou

10. listopadu 2012 v 12:26 | MartinaSammet |  Fotografie
O prázdninách jsme byli v Zoo na Hluboký.. Vyfotila jsem tam pár fotek, tak doufám, že se budou líbit.. :-D Opět je to foceno kompaktem a fotky najdete v celém článku :-)

Fotky z Německa

8. listopadu 2012 v 18:38 | MartinaSammet |  Fotografie
Jsou tady ty slibované fotky.. Fotila jsem je asi před rokem u tety na chatě.. :-) Chata je na samotě v lese, no prostě pohádka.. :-) Jinak na fotkách je hodně kytek :-D Je to focený kompaktem. Doufám, že se Vám budou fotky líbit.. :-) Více fotek je v celém článku :-)

Něco na úvod

8. listopadu 2012 v 18:05 | MartinaSammet
Zdravim! :-)
Mé jméno je Martina a tady na blogu se budu podepisovat MartinaSammet. A proč? No protože můj velký vzor a můj nejoblíbenější zpěvák je Tobias Sammet, proto MartinaSammet. Je mi 14, mám ráda metal a hokej. Strašně ráda kreslím a fotím, proto tady ten blog bude především o mých fotografiích a obrazech. Budou tady i nějaké soutěže, především o focení, nebo kreslení i malování. Během týdne se nějak pokusím zpatlat design blogu, možná si napíšu na nějaký jiný blog o vytvoření, ale nejdřív se pokusím, udělat si svůj! :-) Po Vánocích si chystám koupit zrcadlovku, jelikož strašně ráda chodím na koncerty různých kapel, a ty bývají v nějakých zapadlých klubech, nebo někde venku ve tmě.. Hodněkrát už jsem se snažila vyfotit nějaké fotky z těhle akcí kompaktem, ale moc mi to nešlo, proto si myslím, že zrcadlovka je pro mne nezbytnou součástí. :-) Co říct dál.. Tak třeba ještě něco o mě a mým vzděláním. Jsem pořád ještě na základce a jsem v deváté třídě. Po základce bych chtěla zkusit obchodní akademii a po OA bych chtěla jít na Pedák. Už od mala mě hrozně láká učit.. :-D Jinak se předem omlouvám za pravopisné chyby, doufám, že jich nebude tolik.. :-D
Za chvíli jsem přidám nějaké starší fotky, co jsem fotila na chatě u tety v Německu. :-)