Omluva + začínám se sbírkou a pár dalších krátkých zpráv.. :)

11. prosince 2012 v 16:38 | MartinaSammet
Ahoj!
Předem bych se měla omluvit, že jsem sem vůbec nechodila.. :D I když moje návštěvnost je možná jeden člověk za tejden a můžu bejt ráda.. :D Ale teď se blogu chci začít plně věnovat, takže se to snad zlepší... Chtěla bych konečně vytvořit nějaký ten design atd.. :D
-----
A teď k té sbírce.. :D Jelikož jsem strašnej žrout Edguy a Avantasie, tak začínám sbírat CD, LP a další věci.. :D Prostě všechno s těmahle kapelama.. Včera jsem si koupila placku a CD (Mandrake) s Edguyema.. Pak mám takovou mini tašku řes rameno s Edguyema a pásek s Edguyema :D (Ty už mam trošku dýl, než tu placku a CD) Poslouchala jsem je i dřív, ale teď jsem je začala poslouchat úplně maximálně a nevydržím ani den bez nich.. :D Takže zatím moc věcí nemam, ale snad se sbírka rozšíří... :D Možná sem hodim i fotky těch věcí..
-----
Dál.. :D Chtěla bych se Vás zeptat, co chcete k Vánocům? :D
A teď Vám řeknu co chci já, jo? :D Takže: Edguy - Age of the Joker box.. (Naprosto nečekaně, že? :D A kdyby jste někdo chtěli vědět, co to je, tak si to najděte na netu.. :D ) Dále bych chtěla triko Edguy.. (Zase naprosto nečekaně, ale triko s nima bohužel nemám.. :) Mám spoustu metalových triček, hlavně s Iron Maiden :D Jo ty taky dost žeru, ale ne tolik jako Edguye a AVU.. :D ) Pak bych chtěla Tattoo sprej, atd.. :D Nejdůležitější jsou pro mě ale ty první dvě věci.. :))
-----
Tenhle blog bych chtěla zaměřit asi na všechno.. :D Co mě tak zrovna napadne, ale neopustm téma s fotkami a mými pokusy o nějaký obraz.. Takže tady bude i dost věcí o mně.. Třeba se o mě něco zajímavého dozvíte.. :)
-----
O prázdninách se chystám na Masters of Rock.. Mam slíbené lístky k narozkám, které mám v březnu.. :D Jsem z toho dost na větvi, páč na takhle velký metalový festival pojedu poprví.. :D Hlavně uvidim tak známí kapely a hlavně uvidím AVANTASII.. :D kvůli ní se táhnu z Jihočeskýho kraje až do Zlína.. :D Je mi teprve 14, ale v tu dobu, co bude Masters už mi bude 15... A jelikož jsem ještě malé dítko, tak jsem na moc koncertech nebyla.. :D Snad jenom na Die Happy, Arakain, Menhir a kapela mýho bratra :D .. Možná bych si ještě vzpomněla, ale myslim, že jinde už jsem nebyla.. :D
-----
Dále se ještě s rodiči chystáme v březnu do Prahy na metalovou operu.. :D Už jsme byli na Rockové opeře a bylo to stráášně moc úžasný... :) Takže si myslím, že metalová bude určitě lepší.. (Mimochodem: AVA je taky metalová opera, kdyby jste někdo nevěděl.. :D )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama